Rezervace
Rezervace
Rezervace

Kde je nejbližší...

... obchod

Smíšené zboží najdete přímo v centru Josefova Dolu (cca 5 min autem, 20 min pěšky) - miřte ke kostelu a cca 100 m za ním v bytové zástavbě najdete obchod se základními potravinami a předměty denní potřeby. Parkoviště je přímo naproti.

Na větší nákupy vyrazte do Tanvaldu, kde jsou prakticky vedle sebe supermarkety - Billa, Penny a Lidl. Za Lidlem je i "one stop shop" s lékárnou, drogerií, obchodem s oblečením a obuví.

... bankomat

Nejbližší bankomat je 11 min jízdy autem na nedaleké Smržovce. Patří České spořitelně a najdete ho v budově městského úřadu, Náměstí T. G. Masaryka 600, 468 51 Smržovka.

Další bankomat je také v Tanvaldě.

... restaurace

V Josefově Dole a okolí je celá řada restaurací, doporučit můžeme restauraci U Toníčka na Horním Maxově (cca 5 min autem - jen pozor, nelze platit kartou).

... pohotovost

Spěchejte do nemocnice v Jablonci nad Nisou - cesta vám zabere asi 23 minut.

... koupaliště nebo bazén

Přímo v Josefově Dole (směrem na vodopády na Jedlové) je přírodní koupaliště - kamenná hasičská nádrž s poměrně chladnou vodou. Funkční koupaliště najdete i v Tanvaldě, místní se často jezdí koupat do jablonecké přehrady (pozor, v okolních přehradách není většinou možné se koupat, fungují jako zdroj pitné vody). V Jablonci nad Nisou najdete i krytý plavecký bazén s tobogány, vířivkami a divokou řekou. Aquapark najdete také v Liberci.

... kino

Pokud zatoužíte po troše večerní kultury, můžete se podívat na program tanvaldského Kina Jas Járy Cimrmana nebo na kina v Jablonci nad Nisou. Fungují tu kino Radnice, kino Junior a Letní kino.

spolupracujeme
© 2021 U Modré Křepelky
Rezervace
Top chevron-down