Rezervace
Rezervace
Rezervace

Nové aktivity na ven

18. 07. 2022

I léto v Jizerkách je krásné! K nám na herberk jezdí hlavně rodiny s dětmi, takže je nám jasné, že celodenní túry po horských hřebenech nebudou to pravé ořechové. Mimo jiné kousek od herberku najdete ledasjakou zajímavost. Vodopády Jedlové, Čertovu komoru, Josefodolskou přehradu, rozhledny Bramberk, Slovanka nebo Královka... Jenže co pak s dětmi odpoledne? Pořídili jsme proto pár zábavných prvků.

Začátkem léta se nám podařilo vybudovat rozlehlé pískoviště, na které jsme pořídili i plastové hračky od české firmy Lena. Do pískoviště bude ústit i klouzačka a už se rýsuje i dětská kuchyňka.

Přidali jsme něco i pro sportovně založené - na herberku si můžete půjčit přenosné skládací branky, několik typů míčů, badminton, dětské chůdy, petanque nebo velmi oblíbený luk. Překvapilo nás, že si s ním překvapivě dobře poradí už pětileté děti. Ovšem i pro dospělé je to stále náročná disciplína!

Hostům dáváme k dispozici i piknikové deky a v kombinaci s venkovním nábytkem, prostorným grilem a vytuněným ohništěm si tu asi každý najde to své. A kdo hledá dobře, najde i něco za zub. Aktuálně třeba jahody za stodolou nebo salát či cuketu z vyvýšených záhonů.

Nápadů máme pořád hodně a jsme rádi, že naše hosty pořád baví. A jestli ne, tak se alespoň tváří, že je to baví:) To je pro nás hnacím motorem stále tvořit a vymýšlet nové vychytávky. Krásné léto vám všem!

spolupracujeme
© 2024 U Modré Křepelky
chevron-down