Rezervace
Rezervace
Rezervace

Otevřeno v novém hávu

03. 01. 2023

Kdo sleduje náš Instagram, ten ví, že i rekonstrukce 2022 byla napínavá a do příjezdu prvních hostů jsme stále smýčili a dodělávali a naši řemeslníci předvedli - jak sám stavbyvedoucí děl - co ani Pergnerka v televizi neumí. Neobešlo se to bez jobovek a průšvihů nejtěžšího kalibru, ale herberk je zpět a v mnohem lepší kondici než ukončoval sezónu.

Naši hosté se tak mohou těšit na čtyři zbrusu nové toalety, jednu funglovou sprchu, nové podlahy v celém přízemí, nové osvětlení chodeb a v pokojích 1 až 5 na krásná nová umyvadla. S mírnými porodními komplikacemi se potýká lyžárna se sušákem na lyžařské boty, ale příští týden už se nám pro vás skutečně narodí.

Po jarních prázdninách dokončíme společenskou místnost, kde aktuálně chybí hodobóžový dřevěný strop a dokončíme renovaci hlavní haly, kde kdysi stávaly životu nebezpečné plynové kotle, a za socialistickými dveřmi se ukrývala smrdutá kuřárna. Místo ní se chystá TV koutek pro ty, kdo chtějí klid a nohy v teple.

Letos bychom chtěli zvládnout ještě doladit jídelnu, zbavit se v ní původních devadesátkových solitérů a nahradit je funkčním a také vzhledným nábytkem v horském stylu (některé kousky už čekají na druhý život na našich půdách a tak). Pokud všechno klapne, těšit byste se mohli i na tu saunu, co o ní sníme už nějaký ten pátek, ale neustále ustupuje kanálům, žumpám, spodní vodě a tak.

Jakmile nám počasí dovolí, vrhneme se na zútulnění exteriéru. A až nám dovolí rozpočet (no ano, musíte přijet), vrhneme se i na poslední vady na kráse, kterými jsou elektřina (hliník totiž není v Humpolci, ale u nás v podkroví), zbývající čtyři koupelny, zátěžové koberce v pokojích a na schodišti, kuchyňka v patře a takové ty detaily jako ten telefon až v maštali. Těšíte se na výsledek? My velice!

spolupracujeme
© 2024 U Modré Křepelky
chevron-down