Rezervace
Rezervace
Rezervace

Třetí vlna rekonstrukce přinese saunu

20. 11. 2023

Na herberku aktuálně probíhá další fáze vylepšování. Jakmile se prohrabeme nářadím, stavebním materiálem a řemeslníky, ukážeme vám herberk, o jakém se vám nesnilo. Co bude nového?

Za hlavní tahák považujeme saunu - ta vzniká v místě bývalé lyžárny, kterou jsme my už loni přenesli do bývalého skladu, který jsme už loni přesunuli do současného sklepa či na sběrný dvůr. Saunu jsme projektovali s několika společnostmi a přehršlí odborníků, takže se těšte. Počítáme s kapacitou cca deseti osob. Hosté budou mít k dispozici prostěradla a kilty a k nim také zbrusu novou pračku se sušičkou, aby si mohli propocené propriety přemáchnout a usušit. Nad současnou lyžárnou, kde plánujeme v budoucnu rozšířit wellness, vzniká jednoduchá odpočívací místnost, kde budete moct vychladnout.

Honza dále považuje za naprostý game changer chystanou párty chodbu, kterou mu Dominika neustále rozporuje a nutí ho do loveckého stylu. Uvidíme, jak souboj dopadne, každopádně už teď je jisté, že k fotbálku přibude televize a šipky.

Dominika za skutečnost, co mění vše, považuje nové vybavení jídelny a těší se, až bude moct stávající nábytek obětovat na oltář starých dobrých devadesátek (případně věnovat na charitu), ale tento záměr naopak rozporuje Honza, tak bůhví.

Vylepšení nemine ani společenskou místnost, která už teď byla k nepoznání. Zmizel dřevěný oblouk, přibyl dřevěný strop, chystají se atrakce pro děti v podobě houpaček a prolézaček, své místo napevno zaujme projektor a pak se uvidí, co bude dál.

Letos jsme se zaměřili na dokončení přízemí, kde došlo ke kompletní výměně elektrického vedení, z praktických důvodů budou vybourány i nevzhledné dveře, které víme, že znovu osadíme po skončení hlavní sezóny, ale kdo má ten stavební prach uklízet. Obložením dveří bychom získali spíš takové průduchy než dveře.

Těšíte se? My se těšíme moc!

Autor/ka fotografie: Pixabay: https://www.pexels.com/cs-cz/foto/dama-dlouhy-dospely-dreveny-269110/

spolupracujeme
© 2024 U Modré Křepelky
chevron-down